Najnowsze publikacje

Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych (2024-04-15) Przedmioty zawodowe
Prezentacja stanowi pomoc dydaktyczną dla nauczycieli i uczniów, z branży budowlanej, realizujących zajęcia teoretyczne lub praktyczne w zakresie kosztorysowania obiektów i robót budowlanych.
Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego 1 1,0 (2024-04-14) Awans zawodowy
PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO, REALIZOWANY W OKRESIE STAŻU NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO wg Rozporządzenia MEN z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (z późniejszymi zmianami) ...
Zajęcia z zakresu edukacji fizycznej (2024-04-14) Wychowanie fizyczne
Scenariusz zajęć otwartych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym - "Wesołe zabawy z mamą".
Zajęcie z zakresu edukacji przyrodniczej - zabawy badawcze i eksperymenty (2024-04-14) Przyroda
Przykładowe doświadczenia i eksperymenty Klubu Młodych Odkrywców.
Scenariusz lekcji matematyki w klasie 7 (2024-04-13) Matematyka
Uczniowie podczas lekcji zapoznają się z Twierdzeniem Pitagorasa i potrafią zastosować je w zadaniach.
Rozwijanie komunikacji wspomagającej i alternatywnej (2024-04-13) Klasy integracyjne
Nauka rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualna w stopniu znacznym, autyzmem.
Diagnoza i terapia dziecka z problemami w osiąganiu nowych umiejętności szkolnych i zaburzeniami w sferze emocjonalnej (2024-04-11) Szkolnictwo specjalne
Praktyczne porady dla nauczycieli spotykających się w swojej pracy z uczniami, którzy mają trudności w osiąganiu nowych umiejętności szkolnych. Poradnik zawiera skróconą wersję diagnozy w oparciu o narzędzia diagnostyczne według ...
Wiosenny Dzień Sportu (2024-04-08) Wychowanie fizyczne
Zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Zobacz więcej publikacji

Ostatnio na forum

Pogaduszki: Zarabiaj dodatkowe pieniądze w godzinach nadliczbowych (2024-04-17) marcofreeman
Witam, zastanawiam się nad możliwością dorobienia sobie poza pracą, jeśli uda mi się zaplanować swój czas. Czy ktoś robił takie rzeczy? Czy możesz mi doradzić? Możesz załatwić sprawę online lub nie.
Ciekawe strony: Potrzebujesz profesjonalisty (2024-04-09) belka3331
Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego fotografa, który mógłby zrobić portfolio, proszę o polecenie fotografa z Krakowa
Edukacja wczesnoszkolna: Ankieta dotycząca edukacji zdalnej (2024-04-07) kamciav
Dzień dobry,Prowadzę badania na temat opinii i doświadczeń nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego związanych z edukacją zdalną. Uprzejmie proszę nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej o wypełnienie anonimowej ankiety, która posłuży mi do pisania pracy magisterskiej.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_linkDziękuję
Prawo oświatowe: Religia i Etyka w szkole podstawowej (2024-04-06) SM_Kasia
Witam - rodzic chce aby jego dziecko chodziło na religię i etykę. Wie, że będzie tylko jedna ocena na świadectwie i że nic tu nie wlicza się do średniej ocen.Czy może uczeń chodzić na jedno i drugie Co na to subwencja oświatowa na ucznia ?To pilne gdyż kończe arkusz i ...
Metody dydaktyczne, scenariusze, konspekty, materiały: Pierwsza praca (2024-04-05) Teacher-ka
Dzień dobry,Obecnie uczę w przeszkolu, we wrzesniu będę również w szkole podstawowej w innym nowym dla mnie miejscu jako nauczyciel angielskiego ale także wychowawca.Potrzebuje porad/ pomocy od czego powinnam zacząć. Czy przed pierwszym września (na sierpniową rade) powinnam przygotować jakieś dokumenty? O czym pamiętać jako wychowawca? O co zapytac dyrekcję/ ...

Przejdź na forum