Najnowsze publikacje

Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych (2024-04-15) Przedmioty zawodowe
Prezentacja stanowi pomoc dydaktyczną dla nauczycieli i uczniów, z branży budowlanej, realizujących zajęcia teoretyczne lub praktyczne w zakresie kosztorysowania obiektów i robót budowlanych.
Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego 1 1,0 (2024-04-14) Awans zawodowy
PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO, REALIZOWANY W OKRESIE STAŻU NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO wg Rozporządzenia MEN z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (z późniejszymi zmianami) ...
Zajęcia z zakresu edukacji fizycznej (2024-04-14) Wychowanie fizyczne
Scenariusz zajęć otwartych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym - "Wesołe zabawy z mamą".
Zajęcie z zakresu edukacji przyrodniczej - zabawy badawcze i eksperymenty (2024-04-14) Przyroda
Przykładowe doświadczenia i eksperymenty Klubu Młodych Odkrywców.
Scenariusz lekcji matematyki w klasie 7 (2024-04-13) Matematyka
Uczniowie podczas lekcji zapoznają się z Twierdzeniem Pitagorasa i potrafią zastosować je w zadaniach.
Rozwijanie komunikacji wspomagającej i alternatywnej (2024-04-13) Klasy integracyjne
Nauka rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualna w stopniu znacznym, autyzmem.
Diagnoza i terapia dziecka z problemami w osiąganiu nowych umiejętności szkolnych i zaburzeniami w sferze emocjonalnej (2024-04-11) Szkolnictwo specjalne
Praktyczne porady dla nauczycieli spotykających się w swojej pracy z uczniami, którzy mają trudności w osiąganiu nowych umiejętności szkolnych. Poradnik zawiera skróconą wersję diagnozy w oparciu o narzędzia diagnostyczne według ...
Wiosenny Dzień Sportu (2024-04-08) Wychowanie fizyczne
Zajęcia otwarte z udziałem rodziców.

Zobacz więcej publikacji

Ostatnio na forum

Ciekawe strony: Potrzebujesz profesjonalisty (2024-04-09) belka3331
Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego fotografa, który mógłby zrobić portfolio, proszę o polecenie fotografa z Krakowa
Edukacja wczesnoszkolna: Ankieta dotycząca edukacji zdalnej (2024-04-07) kamciav
Dzień dobry,Prowadzę badania na temat opinii i doświadczeń nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego związanych z edukacją zdalną. Uprzejmie proszę nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej o wypełnienie anonimowej ankiety, która posłuży mi do pisania pracy magisterskiej.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_linkDziękuję
Prawo oświatowe: Religia i Etyka w szkole podstawowej (2024-04-06) SM_Kasia
Witam - rodzic chce aby jego dziecko chodziło na religię i etykę. Wie, że będzie tylko jedna ocena na świadectwie i że nic tu nie wlicza się do średniej ocen.Czy może uczeń chodzić na jedno i drugie Co na to subwencja oświatowa na ucznia ?To pilne gdyż kończe arkusz i ...
Metody dydaktyczne, scenariusze, konspekty, materiały: Pierwsza praca (2024-04-05) Teacher-ka
Dzień dobry,Obecnie uczę w przeszkolu, we wrzesniu będę również w szkole podstawowej w innym nowym dla mnie miejscu jako nauczyciel angielskiego ale także wychowawca.Potrzebuje porad/ pomocy od czego powinnam zacząć. Czy przed pierwszym września (na sierpniową rade) powinnam przygotować jakieś dokumenty? O czym pamiętać jako wychowawca? O co zapytac dyrekcję/ ...
Języki obce: Rozpoczęcie pracy jako nauczyciel języka i wychowawca (2024-04-04) Teacher-ka
Dzień dobry, Obecnie uczę w przeszkolu, we wrzesniu będę również w szkole podstawowej w innym nowym dla mnie miejscu jako nauczyciel angielskiego ale także wychowawca. Potrzebuje porad/ pomocy od czego powinnam zacząć. Czy przed pierwszym września (na sierpniową rade) powinnam przygotować jakieś dokumenty? O czym pamiętać jako wychowawca? O co ...

Przejdź na forum