Najnowsze publikacje

Jesienna Olimpiada Sportowa (2024-03-25) Wychowanie fizyczne
Promowanie zdrowego stylu życia oraz różnych form aktywności fizycznej wśród dzieci.
Polska na Wielkim Turnieju: Sukcesy na Arenie e-Sportowej (2024-03-25) Inne
W świetle rosnącej popularności e-sportu, Polska staje się coraz bardziej zauważalnym graczem na międzynarodowej scenie. W minionym miesiącu, polska drużyna "Młoty Polski" uczestniczyła w prestiżowym turnieju "Majors", a ich występ ...
Scenariusz zajęć rewalidacyjnych "Co mnie motywuje, a co zniechęca?" 1 5,0 (2024-03-24) Szkolnictwo specjalne
Scenariusz zajęć rozwijających kompetencje emocjonalne i społeczne dla ucznia klasy 7 szkoły podstawowej z orzeczonym zespołem Aspergera.
Pytania, zadania, zagadki, łamigłówki przyrodniczo-geograficzne 33/39 (2024-03-20) Geografia
Kolejny (już 39) zestaw pytań, zadań, zagadek, łamigłówek zwraca uwagę na fakt, że geografia opisując Ziemię odkrywa oraz wyjaśnia przyczynę zjawisk zachodzących na naszej Planecie. Opracowanie przedstawiam w postaci „kart ...
Plan rozwoju stare zasady - dyplomowanie (2024-03-19) Awans zawodowy
Plan rozwoju szkoła ponadpodstawowa - dyplomowanie.
Plan rozwoju zawodowego (2024-03-17) Awans zawodowy
Plan rozwoju zawodowego nauczyciela ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela dyplomowanego.
Moje bezpieczeństwo jest najważniejsze (2024-03-11) Zajęcia pozaszkolne
Zajęcia świetlicowe.
Lekcja otwarta - „W oczekiwaniu na ferie zimowe” (2024-03-10) Zajęcia pozaszkolne
Lekcja otwarta została przeprowadzona podczas zajęć świetlicowych.

Zobacz więcej publikacji

Ostatnio na forum

Prawo oświatowe: Zmiana szkoły macierzystej (2024-03-22) nauczyciel321
Cześć, czy ktoś miał podobny przypadek i może pomóc ?Nauczyciel zatrudniony jest w szkole A na czas nieokreślony od 20lat, w wymiarze 9 godz. Jednocześnie zatrudniony jest w szkole B napełnym etacie również na czas nieokreślony, od 5 lat. Szkoła A jestszkołą macierzystą i tam wypłacany jest dodatek za wysługę. ...
Szkolenia i konferencje: Trening Umiejętności Społecznych TUS (2024-03-21) MilenaSt
„Trening Umiejętności Społecznych” -kurs I i II stopniaKurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUSTermin: 22 marca(16:00-19:30), 23 marca(9:00-17:00) 2024 rForma: onlineADRESACI:Dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół, nauczyciele przedszkoli, nauczyciele wspomagający, asystenci, psycholodzy, pedagodzy i inni zainteresowaniCEL SZKOLENIA:Zapoznanie nauczycieli z założeniami Treningu Umiejętności Społecznych (zasady tworzenia grup oraz prowadzenia zajęć). ...
Prawo oświatowe: Dodatkowa specjalność problemy (2024-03-17) IzaKas
Słuchajcie, nie znalazłam na forum podobnego tematu więc postanowiłam napisać i zapytać was o zdanie. 12 lat temu kończyłam filologię, akurat wszedł wtedy system boloński, który dzielił studia na 3+2. W trakcie licencjatu robiłam specjalność dydaktyczną z anglistyki, ale uczelnia "powiedziała" że musimy do tego robić drugi przedmiot bo wymaga ...
Ciekawe strony: Montessori (2024-03-14) Klaudyna88
Hej Jeżeli ktoś z Was chciałby posłać dziecko do przedszkola w duchu Montessori, jest z okolic Lęborka czy mieszka gdzieś na Kaszubach w Tuchomiu itd. to podrzucam Wam przedszkolę Oxfordzik https://www.oxfordzik.com.pl/ Jest tutaj przedszkole i żłobek. W cenie czesnego są zajęcia m.in takie jak judo czy bajkoterapia.
Informatyka: Nauczcyiele przedmiotów zawodowych informatycznych pensum (2024-03-13) nezpers
Witajcie, czy podzielicie moją opinię że dla nauczycieli przedmiotów zawodowych m.in. informatycznych w technikum, podniesienie pensum z 18h na 20h jest trochę krzywdzące ? Wiem że temat stary bo z roku 2019 ale czemu musimy pracować o 2h dłużej niż, nie umniejszając np. Wf-iści aby zarobić tyle samo ? Sami ...

Przejdź na forum