Najnowsze publikacje

Odczyn roztworu (2024-04-18) Chemia
Materiały służą do wykonania doświadczeń w celu zbadania odczynu roztworów za pomocą uniwersalnych papierków wskaźnikowych oraz naturalnych wskaźników takich jak wywar z czerwonej kapusty i napar z herbaty klitorii, w ...
Moje małe ukulele (2024-04-18) Muzyka
Nauka gry na ukulele dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną oraz dzieci z autyzmem. Publikacja ta ma przybliżyć popularność gry na ukulele, a także może spełniać funkcje terapeutyczne. Nauka gry na ...
Regulamin konkursu matematycznego „ZABAWKA MATEMATYCZNA” (2024-04-18) Wych. przedszkolne
Plik zawiera regulamin konkursu dla dzieci wraz z rodzicami na zabawkę matematyczną. Konkurs realizowany był zw ramach realizacji Programu Grantowego "Rosnę z matematyką" mFundacji.
Scenariusz warsztatów matematycznych (2024-04-18) Matematyka
Plik zawiera scenariusz warsztatów matematycznych pod hasłem "Matematyka przez zabawę". Warsztaty zaplanowane zostały dla dzieci oraz ich rodziców w ramach realizacji Programu grantowego "Rosnę z matematyką" m Fundacji.
Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych (2024-04-15) Przedmioty zawodowe
Prezentacja stanowi pomoc dydaktyczną dla nauczycieli i uczniów, z branży budowlanej, realizujących zajęcia teoretyczne lub praktyczne w zakresie kosztorysowania obiektów i robót budowlanych.
Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego 1 1,0 (2024-04-14) Awans zawodowy
PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO, REALIZOWANY W OKRESIE STAŻU NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO wg Rozporządzenia MEN z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (z późniejszymi zmianami) ...
Zajęcia z zakresu edukacji fizycznej (2024-04-14) Wychowanie fizyczne
Scenariusz zajęć otwartych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym - "Wesołe zabawy z mamą".
Zajęcie z zakresu edukacji przyrodniczej - zabawy badawcze i eksperymenty (2024-04-14) Przyroda
Przykładowe doświadczenia i eksperymenty Klubu Młodych Odkrywców.

Zobacz więcej publikacji

Ostatnio na forum

Ciekawe strony: Wzory na pole trójkąta. (2024-04-19) Grzegorz881
Cześć. Jeżeli ktoś z Was szuka jakichś wzorów na pole trójkąta itd, a konkretniej artykułów, to podrzucam Wam jeszcze stronę https://belchatow24.pl/ Może się komuś przyda, zwłaszcza jeżeli jest na etapie przerabiania geometrii
Ankiety: Wiek a zmiana pracy? (2024-04-19) Wiktoria36731
Drodzy nauczyciele,Czy myślicie że Wasz wiek wpływa na to jak postrzegają Was w trakcie zmiany miejsca pracy?Jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia). Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć ...
Metody dydaktyczne, scenariusze, konspekty, materiały: Pytanie Rewalidacja (2024-04-18) Tomislaw
Witam serdecznie mam pytanie może ktoś posiada tematy do prowadzenia rewalidacji w szkole średniej. Będę wdzięczny o podanie
Ciekawe strony: Potrzebujesz profesjonalisty (2024-04-09) belka3331
Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego fotografa, który mógłby zrobić portfolio, proszę o polecenie fotografa z Krakowa
Edukacja wczesnoszkolna: Ankieta dotycząca edukacji zdalnej (2024-04-07) kamciav
Dzień dobry,Prowadzę badania na temat opinii i doświadczeń nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego związanych z edukacją zdalną. Uprzejmie proszę nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej o wypełnienie anonimowej ankiety, która posłuży mi do pisania pracy magisterskiej.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_linkDziękuję

Przejdź na forum