Najnowsze publikacje

Describing houses - vocabulary practice. Opisywanie domu - słownictwo (2024-09-18) Języki obce
Zastosowanie narzędzi z zakresu ICT - Technologii Informacyjno - Komunikacyjnej.
Trimino - La familia (2024-09-03) Języki obce
Wszyscy znamy grę w domino, ale trimino ma tę przewagę, że uczniowie mają trzy boki, które muszą się zgodzić. Na załączonym trimino znajduje się słownictwo związane z rodziną. Najlepiej gdy ...
Innowacja "Biuro rachunkowe" (2024-09-02) Inne
Innowacja prowadzona w Liceum Ogólnokształcącym.
Internet w moim życiu – zalety i zagrożenia (2024-09-01) Profilaktyka uzależnień
Scenariusz lekcji wychowawczej przydatny do przeprowadzenia dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej, jak również dla klas szkoły ponadpodstawowej. Uczniowie podczas lekcji dowiedzą się jak oddziaływuje Internet na rozwój młodego człowieka, ...
Plan rozwoju zawodowego (2024-08-31) Awans zawodowy
Plan rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego.
Pytania, zadania, zagadki, łamigłówki przyrodniczo-geograficzne 37/43 (2024-08-26) Geografia
Tę serią (43) pytań, zadań, zagadek, łamigłówek proponuję przypomnieć sobie lub poznać Postacie, które w różnych miejscach świata służyły i służą swoją wiedzą i umie-jętnościami innym. Przedstawione karty pracy mają ...
Sprawozdanie z realizacji planu na mianowanego (2024-08-23) Awans zawodowy
Sprawozdanie z realizacji planu na mianowanego.
Plan rozwoju zawodowego (2024-08-23) Awans zawodowy
Plan rozwoju zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Zobacz więcej publikacji

Ostatnio na forum

Pogaduszki: Piosenki dla nauczycieli (2024-09-12) SzkolneNutki
Cześć,Utworzyłem kanał na platformie YouTube z materiałami muzycznymi dla nauczycieli. Zamierzam go rozwijać i umieszczać więcej materiałów. Uprzejmie proszę o informacje czy ktoś będzie zainteresowany takim rozwiązaniem. Na ten moment na kanale jest pierwsza piosenka. Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu i przyda się w pracy. Jeżeli uważacie, że ...
Języki obce: Lęk przed mówieniem - ankieta dla nauczycieli języków obcych (2024-09-09) olgagasowska
Jestem studentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej (Uniwersytet Warszawski). W pracowni Neurolingwistycznej istniejącej w ILS prowadzimy badania nad lękiem przed mówieniem w języku obcym (w skrócie: lękiem językowym), zjawiskiem, któremu cały czas jeszcze poświęca się zbyt mało uwagi w dydaktyce językowej i literaturze przedmiotu.W przygotowaniu jest publikacja powstająca z myślą o nauczycielach ...
Poszukuję ...: Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego (2024-09-05) Likih
Cześć wszystkim!Poszukuję repetytora lub kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego dla mojej córki. Interesują mnie zajęcia online lub we Wrocławiu. Znalazłem sporo pozytywnych opinii o kursie stacjonarnym oferowanym przez szkołę pamięci Mnemonika i zastanawiam się, czy warto się na niego zdecydować: https://mnemonika.pl/jezyk-polski/. Czy ktoś ma doświadczenia z tą ...
Ankiety: Agencja poszukiwania pracy w Polsce (2024-09-04) xhimikx
Top-Staff to najlepsza agencja poszukiwania pracy w Polsce, z jaką miałem do czynienia. Dzięki ich pomocy mogłem znaleźć świetną pracę, która odpowiadała moim kwalifikacjom i oczekiwaniom. Agencja https://top-staff.com.pl/ oferuje wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a konsultanci są zawsze dostępni i chętni do pomocy. Polecam każdemu, kto szuka pracy w Polsce!
Uwagi o forum: Wątek/dział dla pedagogów szkolnych (2024-09-03) kappka
Jestem początkującym pedagogiem szkolnym, brakuje mi tu takiego osobnego wątku właśnie dla pedagogów i wszystkich tematów dot. ich pracy (dokumentacje, plany, niebieska karta itd.)

Przejdź na forum